עיצוב משרדים

בעידן המודרני בו אנו חיים, עידן בו פיתוח הקריירה עומד בעדיפות ראשונה, אנו נמצאים בעבודה רוב שעות היום ומה שאנחנו רואים סביבנו זאת בעצם ההשראה שלנו. עיצוב משרדים מודרני וחללי עבודה מסייע ליצירת אנרגיות חיוביות ומשפיע רבות על תפוקת העובד ועל הצלחת העסק. 

עיצוב משרדים יוקרתי הופך להיות גם כרטיס הביקור של העסק, כאשר הוא משדר ללקוחות הצלחה וביטחון ומהווה "גאוות יחידה" לעובדים. 

רויטל רייך

מעוניינים בפגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות? השאירו פרטים ליצירת קשר! 

Office design

חשיבות עיצוב משרדים יצירתי ואנרגטי

עיצוב פנים משרדים מתייחס לתכנון חכם, נכון ופונקציונלי של חללי העבודה, בהתאמה אישית לצרכי העובדים והמבקרים. 

על מנת לממש על הצד הטוב ביותר פרויקט שכזה, מעצבת משרדים חייבת ללכת צעד אחר אגודל יחד עם לקוחותיה, כדי להבין בדיוק מה רצונותיהם ולהביא אותם לידי ביטוי בתכנית עיצוב הפנים של המשרד.

הדבר בא לידי ביטוי בתכנון ועיצוב דקדקניים, של מרחבי העבודה (הן הפרטיים והן השיתופיים), הכנסת אור טבעי ככל שניתן באמצעות חלונות גדולים ופתחים במבנה, ושילוב צבעים יצירתי להדגשת האלמנטים הארכיטקטוניים השונים.

במסגרת תהליך העבודה, ניתן אף יהיה לטייל באופן וירטואלי בנכס העתידי, וזאת במסגרת תוכניות הדמייה פוטו ריאליסטיות, אשר ממחישות הן למתכנן והן ללקוח את עיצוב המרחב הפנימי, על מנת לחוש אותו ולהבין אותו בצורה אופטימלית ולוודא כי הוא אכן נותן מענה לצרכים מחד ועונה לציפיות ולחזון של בעל העסק, לשביעות רצונו המלאה.

דברים שחשוב לדעת בעת עיצוב משרד

 

הבנת צרכים:

 • הקשבה לצוות: חשוב לערב את העובדים בתהליך תכנון ועיצוב משרד כבר מההתחלה. ערכו סקרים, סיעור מוחות וקחו בחשבון את משובם לגבי מה שהם רוצים וצריכים מהחלל.
 • הגדרת תפקידים: עיצוב פנים משרד צריך לתמוך בסוגים שונים של עבודות. ודאו שיש מספיק מקום לעבודה שקטה, מפגשים, שיתוף פעולה ויצירתיות.
 • טכנולוגיה: הקפידו על תשתית טכנולוגית תקינה שתתמוך בצרכים של העובדים. ודאו שיש מספיק שקעים, חיבור Wi-Fi חזק ופתרונות להקרנת תמונות.

תכנון חכם:

 • פריסת חלל: תכננו את פריסת המשרד בצורה יעילה שתמקסם את השימוש בשטח ותאפשר זרימה חלקה של תנועה.
 • תאורה: שילוב של תאורה טבעית ומלאכותית חשובה ליצירת סביבת עבודה בריאה ונעימה.
 • אקוסטיקה: ודאו שהמשרד שקט מספיק כדי להתרכז, אך עם מספיק רעש לבן כדי למסך רעשים מפריעים.
 • אחסון: ספקו מקום אחסון מספק לכל הציוד והמסמכים של העובדים.
 • אסתטיקה: עצבו את המשרד בצורה נעימה לעין שתגרום לעובדים להרגיש בנוח ומוטיבציה.

דגשים נוספים:

 • קיימות: בחרו חומרים ידידותיים לסביבה וחסכו באנרגיה.
 • נגישות: ודאו שהמשרד נגיש לכל העובדים, כולל אלו עם מוגבלויות, בדגש על משרדים קטנים.
 • תקציב: קבעו תקציב ברור וקפידו עליו לאורך כל התהליך.
 • גמישות: תכננו את המשרד כך שניתן יהיה לשנות אותו בקלות בהתאם לצרכים המשתנים.

משרד אדריכלות ועיצוב פנים רויטל רייך, בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתכנון, עיצוב וליווי פרויקטים ברחבי הארץ, המשרד חרט על דגלו ליישם אדריכלות פונקציונלית ומודרנית המותאמת לצרכיו, לסגנון חייו ולחלומותיו של הלקוח – וזאת במסגרת תכנון אדריכלי ועיצוב פנים ייחודי ומדוייק לכל אחד מלקוחותינו.

במסגרת הפרויקטים השונים, רויטל רייך מעצבת משרדים אסתטיים ופונקציונליים, כאשר הקונספט המוביל הוא הייחודיות, עומק התכנון, והשימוש בחומרי הגמר. הניסיון העשיר מאפשר ליצור פרויקט המעוצב ומתוכנן בקפידה.

בואו נצ'וטט
1
אשמח לשוחח איתך
Scan the code
הי,
שמי רויטל ממשרד אדריכלות ועיצוב פנים, רויטל רייך.
נא לציין את נושא הפנייה ולהשאיר שם וטלפון על מנת שאוכל לחזור בהקדם, תודה :)