עיצוב פנים למשרד קטן

בעידן המודרני בו אנו חיים, לעיצוב המשרד תפקידים נוספים מבעבר ולמעשה, עיצוב מתאים ונכון של משרדי העבודה, יכול להשפיע באופן ניכר על הצלחת העסק.  מדוע עיצוב משרדים יצירתי מהווה פרמטר מרכזי להצלחה ואיך בחורים בעיצוב הפנים המתאים למשרד?

כיצד נבצע פונקציונלית עיצוב פנים למשרד קטן

רויטל רייך

ביתו של אדם הוא מקדשו. על כן אני מייצרת אדריכלות פונקציונלית מודרנית המותאמת לצרכיו, לסגנון חייו ולחלומותיו של הלקוח – תכנון אדריכלי ועיצוב פנים ייחודי ומדויק לכל אחד מלקוחותיי. אני מזמינה אתכם לעבור תהליך מיוחד, מרתק ומעצים. 

עיצוב פנים למשרדים

עיצוב פנים יכול לשנות פני חלל מהקצה אל הקצה. למעשה, בעזרת טכניקות עיצוב מקצועיות ניתן לשנות את פני חלל ואף להפוך מרחב המייצר תחושה סגורה למרחב המייצר תחושה פתוחה ונינוחה. נוסף ליכולתנו להשפיע על החלל בעזרת האלמנטים השונים ולהקנות לו מראה יפה ונעים לעין, מעצב פנים מנוסה ידע להתאים רהיטים ופריטים אשר יאפשרו שימוש נוח במרחב בהתאם לייעודו.

כיצד עיצוב המשרד יתרום להצלחת העסק?

כיום, בעולם המודרני רבים מבלים שעות רבות ואף את רוב היום שלהם במשרד העבודה. לכן, עיצוב הפנים של המשרד נהיה פרמטר מרכזי וחשוב אשר יסייע לעובדים לחוש נינוחים במשרד וליהנות מהבילוי והשהות בו. בהמשך לכך, כאשר לעובדים נוח במשרד העבודה וכאשר הוא מותאם לצרכיהם, עבודתם תהיה טובה ויעילה יותר והדבר אף ישפיע על רצונם להישאר במשרד.

נוסף על התחושה אשר המשרד מייצר עבור עובדיו, משרדים רבים משמשים כפנים לחברה, אליהם מגיעים לקוחות וספקים. עיצוב משרדים נכון והתאמתו לייעוד הנדרש, ישפיע גם על הלקוח החווה תחושה נעימה בכניסתו למשרד ואף יוביל לרצונו לחזור בפעם הבאה.

עיצוב משרדי היי-טק

בתוך עולם ההיי-טק קיימים תחומים שונים ועובדים רבים שעליהם לעבוד בנפרד ויחדיו בהתאם לצרכי החברה. על כן, עיצוב משרדי היי-טק צריך להתאים לצרכים אלו, כך שמצד אחד לכל עובד יהיו תנאי העבודה להם הוא זקוק: נוחיות, פרטיות וכדומה ומיעדך, שהמשרדים יהיו ממוקמים כך שיתאפשרו קשרי עבודה בהתאם לצורך.

בהמשך למרכיבי העיצוב השונים הכוללים נוחות ובחירת רהיטים ופריטים אשר יצרו את האווירה הרצויה, גם לאקוסטיקה, אגרונומיה ובחירת התאורה תפקידים משמעותיים ביצרת משרדים המעוצבים טוב. בהמשך לכך, יצירת מרחבים משותפים למנוחה, חללי עבודה לישיבות, פינות אוכל ועוד, הם חלק בלתי נפרד מעיצוב משרדי היי-טק.

עיצוב משרדים קטנים

גם משרדים קטנים המשמשים לרוב עצמאיים וחברות קטנות, נדרשים לתוכנית עיצוב מתאימה. על מנת לעצב משרד קטן כך שיהיה נוח לתפעול ועבודה, נדרשות טכניקות עיצוב שונות שנועדו למקסם את השימוש בחלל ויחד עם זאת, לייצר בו אווירה פתוחה. 

הפרמטרים המרכזיים שישפיעו על עיצוב משרדים קטנים יהיו בחירה בצבע קירות בהיר במקום צבעים כהים, בחירה בתאורה בהירה, בחירת רהיטים נכונה, שימוש במדפים, העברת רוב העבודה ל"ענן" כחלופה לשימוש בדפים וקלסרים התופסים מקום רב ועוד.

לצפייה בתהליכי העבודה שלנו במשרד, הקליקו על הקישור!

לצפייה בפרויקטי עיצוב פנים של המשרד, הקליקו על הקישור!

בואו נצ'וטט
1
אשמח לשוחח איתך
Scan the code
הי,
שמי רויטל ממשרד אדריכלות ועיצוב פנים, רויטל רייך.
נא לציין את נושא הפנייה ולהשאיר שם וטלפון על מנת שאוכל לחזור בהקדם, תודה :)