עיצוב פנים מודרני

with A twist Modern interior design

עיצוב פנים מודרני

ככל שאנחנו משוכנעים שהבית שלנו הוא נכס גשמי וחומרי,  מדובר באחד האלמנטים החשובים הרגשיים ביותר שיש לאדם במהלך חייו.  החלק החשוב ביותר של עיצוב הבית הוא שלב התכנון, המחייב אינטראקציה בין המעצב/ת לבין בעלי הבית – אינטראקציה שתייצר ייחודיות בפרוייקט. הייחודיות מתבטאת בבחירת הקונספט, רמת התכנון, עיצוב הפנים ובחומרי הגמר.

הניסיון העשיר בתכנון ועיצוב בתים שאני מביאה עימי, ההקשבה והקשר עם הלקוח מאפשרים לי ליצור בית מעוצב ומתוכנן בקפידה המשרה שלווה ונוחות אופטימליים.

משרד אדריכלות ועיצוב פנים של רויטל רייך, בעל ניסיון רב בעיצוב פנים של  בתים פרטיים ובתי מגורים ברחבי הארץ. דגש רב במיוחד ניתן על פרויקטים באזור מודיעין, ירושלים והסביבה, המשלבים את מהות העיר וסביבותיה.

פרויקטים בעיצוב פנים

עיצוב בית לפי תורת הקבלה

עיצוב מתחם מגורים בצפון

מתחם מגורים משותף בעל 3 יחידות נפרדות עוצב בסגנון מודרני המדגיש את החלל הרחב.

Revital Reich - Elza Jerusalem 7

דירת יוקרה בירושלים

חופש עיצובי בצבעים ובחירת רהיטים

עיצוב בית פרטי במודיעין

תקרות גבוהות אור טבעי ותחושת מרחב

עיצוב משרד - סניף פרופורציה

עיצוב לובי יוקרתי פרוייקט רזידנט

יצירת אוירה יוקרתית לרווחת האורחים

עיצוב דירת יוקרה קטנה

חלל ציבורי מואר ופתוח, שפע של לבן ושימוש בעץ טבעי.

עיצוב פנים וילה בצפון

חלל ציבורי מואר ופתוח, שפע של לבן ושימוש בעץ טבעי.

חלל באפור לבן

עיצוב בית מגורים בשני מפלסים. קיר המטבח חופה בטפט מונוכרומי – בתוך הקיר משולבת דלת נסתרת לאיזור שירות.

אני מייצרת אדריכלות פונקציונלית מודרנית המותאמת לצרכיו, לסגנון חייו ולחלומותיו של הלקוח, יחד עם תכנון אדריכלי ועיצוב פנים ייחודי ומדויק לכל אחד מלקוחותיי.

רוויטל רייך

אדריכלות בתים מודרנית

Interior
design

עיצוב פנים מודרני דורש מעבר לניסיון לא מעט יצירתיות …

אדריכלות פנים הינה תחום מורכב, אשר אמור להביא לידי ביטוי את חלומות הלקוח לידי מציאות וזאת כאשר המעצב חייב לקלוט בתוך זמן קצר יחסית ולהכיר את רצונות הלקוח, שאיפותיו (שלעיתים אינו יודע לתאר אותם בבהירות), וככלל את החלום האוטופי שנקרא עבורו בית פונקציונלי ומעוצב.

עיצוב בתים מודרני לא בא לידי ביטוי רק בבחירת צבעים, חומרי גמר ואלמנטים עיצוביים שונים, אלא גם בהבנת ההתפתחות הטכנולוגית הקשורה לתחומי האדריכלות והעיצוב, יחד עם המערכות הביתיות השונות, שתפקידן לפנק אותנו ולהקל על חיינו.

משרד אדריכלות ועיצוב פנים של רויטל רייך, בעל ניסיון רב בליווי פרויקטים של עיצוב בתים ואדריכלות פנים לבתי מגורים ברחבי הארץ, ובמיוחד פרויקטים באזור ירושלים והסביבה, המשלבים את מהות העיר וסביבותיה בתכנון האדריכלי והעיצובי.

אנשים רבים חושבים כי עיצוב בתים מודרני או יוקרתי, מחייב תקציב מנופח, אך לא כך הדבר. זאת מכיוון שיצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא יכולים לייצר פתרונות קסם, גם בתקציב מוגבל.

 
 
 
 

 

מה המשמעות של עיצוב פנים מודרני?

מדובר בעיצוב פנים בעל קווים נקיים וחלקים עם תאורה טבעית רבה, חללים פתוחים אך חמים ומחבקים; וכל זאת כדי להביא לכדי התאמה מיטבית של החללים בבית לבין צורכי הדיירים.

התכנון העיצובי מרשים ומקנה אוירה יוקרתית ואינו פוסח על הנוחות לבני הבית או לאורחים, מכיוון שהחוכמה היא להציג בית בעל אפקט הוואו, אך שלא יראה "כמוזיאון", אלא כמקום שנעים לשהות ולחיות בו.

הפתרון המשולב של עיצוב בתים מודרני, במסגרת תכנון אדריכלי פרקטי, יאפשר לנו להגשים את חלומכם על הצד הטוב ביותר ולהביא לידי ביטוי שילוב מיטבי של אדריכלות פנים וחוץ.

בואו נצ'וטט
1
אשמח לשוחח איתך
Scan the code
הי,
שמי רויטל ממשרד אדריכלות ועיצוב פנים, רויטל רייך.
נא לציין את נושא הפנייה ולהשאיר שם וטלפון על מנת שאוכל לחזור בהקדם, תודה :)