עיצוב פנים

החלק החשוב ביותר של עיצוב פנים הבית הוא שלב התכנון, המחייב אינטראקציה בין המעצב/ת לבין בעלי הבית – אינטראקציה שתייצר ייחודיות בפרוייקט. הייחודיות מתבטאת בבחירת הקונספט, רמת התכנון, עיצוב הפנים ובחומרי הגמר.

הניסיון העשיר בתכנון ועיצוב בתים שאני מביאה עימי, ההקשבה והקשר עם הלקוח מאפשרים לי ליצור בית מעוצב ומתוכנן בקפידה המשרה שלווה ונוחות אופטימליים.

רויטל רייך

פרויקטים לדוגמא

עיצוב פנים בית בנחלאות

עיצוב בית עתיק והתאמה לצרכי המשפחה

עיצוב דירת יוקרה בממילא

עיצוב יוקרתי פונקציולי ומתאים לאורח החיים של המשפחה

עיצוב פנים דירת יוקרה

עיצוב בצבעים מודרניים עם חומרים מיוחדים וחדשניים

עיצוב בית פרטי במודיעין

תקרות גבוהות אור טבעי ותחושת מרחב

עיצוב מתחם מגורים בצפון

עיצב בסגנון מודרני המדגיש את החלל הרחב

דירת יוקרה בירושלים

חופש עיצובי בצבעים ובחירת רהיטים

עיצוב לובי יוקרתי פרוייקט רזידנט

יצירת אוירה יוקרתית לרווחת האורחים

עיצוב פנים וילה בצפון

חלל ציבורי מואר ופתוח, שפע של לבן ושימוש בעץ טבעי

עיצוב דירת יוקרה קטנה

חלל ציבורי מואר ופתוח, שפע של לבן ושימוש בעץ טבעי

מעוניינים בפגישת ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות? השאירו פרטים ליצירת קשר! 

Interior
design

עיצוב פנים מודרני דורש מעבר לניסיון לא מעט יצירתיות …

עיצוב פנים הינו תחום מורכב, אשר אמור להביא לידי ביטוי את חלומות הלקוח לידי מציאות וזאת כאשר המעצב חייב לקלוט בתוך זמן קצר יחסית ולהכיר את רצונות הלקוח, שאיפותיו (שלעיתים אינו יודע לתאר אותם בבהירות), וככלל את החלום האוטופי שנקרא עבורו בית פונקציונלי ומעוצב.

עיצוב פנים של בתים לא בא לידי ביטוי רק בבחירת צבעים, חומרי גמר ואלמנטים עיצוביים שונים, אלא גם בהבנת ההתפתחות הטכנולוגית הקשורה לתחומי האדריכלות והעיצוב, יחד עם המערכות הביתיות השונות, שתפקידן לפנק אותנו ולהקל על חיינו.

משרד אדריכלות ועיצוב פנים של רויטל רייך, בעל ניסיון רב בליווי פרויקטים של עיצוב בתים ואדריכלות פנים לבתי מגורים ברחבי הארץ, ובמיוחד פרויקטים באזור ירושלים והסביבה, המשלבים את מהות העיר וסביבותיה בתכנון האדריכלי והעיצובי.

אנשים רבים חושבים כי עיצוב בתים מודרני או יוקרתי, מחייב תקציב מנופח, אך לא כך הדבר. זאת מכיוון שיצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא יכולים לייצר פתרונות קסם, גם בתקציב מוגבל.

 

המשמעות של עיצוב פנים מודרני

מדובר בעיצוב פנים בעל קווים נקיים וחלקים עם תאורה טבעית רבה, חללים פתוחים אך חמים ומחבקים; וכל זאת כדי להביא לכדי התאמה מיטבית של החללים בבית לבין צורכי הדיירים.

התכנון העיצובי מרשים ומקנה אוירה יוקרתית ואינו פוסח על הנוחות לבני הבית או לאורחים, מכיוון שהחוכמה היא להציג בית בעל אפקט הוואו, אך שלא יראה "כמוזיאון", אלא כמקום שנעים לשהות ולחיות בו.

הפתרון המשולב של עיצוב בתים מודרני, במסגרת תכנון אדריכלי פרקטי, יאפשר לנו להגשים את חלומכם על הצד הטוב ביותר ולהביא לידי ביטוי שילוב מיטבי של אדריכלות פנים וחוץ.

בואו נצ'וטט
1
אשמח לשוחח איתך
Scan the code
הי,
שמי רויטל ממשרד אדריכלות ועיצוב פנים, רויטל רייך.
נא לציין את נושא הפנייה ולהשאיר שם וטלפון על מנת שאוכל לחזור בהקדם, תודה :)